Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: No content types available.
ta: எந்தவொரு உள்ளடக்க வகைகளும் இல்லை.
