Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Cancel
tr: İptal

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Icon
tr: Simge

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Send
tr: Gönder

en: Desc
tr: Azalan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Key
tr: Anahtar

en: Token
tr: Simge

en: Apply
tr: Uygula

en: No content types available.
tr: Hiç içerik türü yok.

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
