Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Icon
az: İconka

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
