Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Icon
ca: Icona

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Send
ca: Enviar

en: Configuration
ca: Configuració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Key
ca: Clau

en: Apply
ca: Aplica

en: No content types available.
ca: No hi ha tipus de contingut disponibles.

en: No subscriptions available.
ca: No hi ha subscripcions disponibles.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Web services
ca: Serveis web

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
