Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Icon
cs: Ikona

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Key
cs: Klíč

en: Apply
cs: Použít

en: No content types available.
cs: Nejsou k dispozici žádné typy obsahu.

en: No subscriptions available.
cs: Žádne registrace nejsou k dispozici.

en: Offset
cs: Posun

en: Web services
cs: Webové služby

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
