Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Cancel
da: Annullér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Icon
da: Ikon

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Content type
da: Indholdstype

en: Configure
da: Konfigurér

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Url
da: URL

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Key
da: Nøgle

en: Token
da: Symbol

en: Apply
da: Udfør

en: No content types available.
da: Ingen indholdstyper til rådighed.

en: No subscriptions available.
da: Ingen abonnenter tilgængelige

en: Offset
da: Forskydning

en: Web services
da: Web-services

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Image field
da: Billedfelt

en: Asc
da: Stigende

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
