Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Icon
fi: Ikoni

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Configure
fi: Määrittele

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Url
fi: Osoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Key
fi: Avain

en: Token
fi: Muuttuja

en: Apply
fi: Käytä

en: No content types available.
fi: Yhtään sisältötyyppiä ei ole saatavilla.

en: No subscriptions available.
fi: Ei uutiskirjeiden tilauksia.

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
