Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
