Web Push Notification (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Title
id: Judul

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Cancel
id: Batal

en: Content types
id: Jenis konten

en: Test
id: uji

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Icon
id: Ikon

en: Content type
id: Jenis konten

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Send
id: Kirim

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Public Key
id: Kunci Publik

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Key
id: Kunci

en: Apply
id: Terapkan

en: No content types available.
id: Tidak ada jenis konten yang tersedia.

en: Offset
id: Letak

en: Web services
id: Layanan web

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
