Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Body field
ja: 本文フィールド

en: Icon
ja: アイコン

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Configure
ja: 設定

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Url
ja: URL

en: Send
ja: 送信

en: Desc
ja: 降順

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Key
ja: キー

en: Token
ja: トークン

en: Apply
ja: 適用

en: No content types available.
ja: 利用できるコンテンツタイプはありません。

en: No subscriptions available.
ja: 利用可能な配信登録がありません。

en: Offset
ja: オフセット

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
