Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: - All -
mk: - Сите -
