Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
