Web Push Notification (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Send
sq: Dërgo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: No content types available.
sq: Asnjë lloj përmbajtje në dispozicion.

en: Web services
sq: Shërbimet web
