Web Assets (10.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Standard
ku: ستاندارد
