Web Assets (10.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Square
lt: Kvadratas

en: Standard
lt: Standartinis
