Web Assets (10.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: A locally hosted audio file.
ml: പ്രാദേശികമായി ഹോസ്റ്റ് ചെയ്‌ത ഓഡിയോ ഫയൽ.

en: A locally hosted video file.
ml: പ്രാദേശികമായി ഹോസ്റ്റ് ചെയ്‌ത ഒരു വീഡിയോ ഫയൽ.
