Web Assets (10.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Standard
my: စံ
