Web Assets (10.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Standard
km: ស្តង់ដារ
