Web Assets (10.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: Audio file
ro: Fișier audio

en: Video file
ro: Fișier video

en: Use local images for reusable media.
ro: Utilizați imagini locale pentru suporturi reutilizabile.

en: A locally hosted audio file.
ro: Un fișier audio găzduit local

en: A locally hosted video file.
ro: Un fișier video găzduit local.
