Web Assets (10.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Image
ta: படம்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Standard
ta: தரமானது
