Web Assets (10.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: X-Large
bo: X-ཆེན་པོ
