Web Assets (10.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Video file
cs: Video soubor

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
