Web Assets (10.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Medium
el: Μέσο

en: Standard
el: Βασικό
