Web Assets (10.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Medium
vi: Vừa

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Document
vi: Tài liệu
