Web Assets (11.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Image
ast: Imaxe

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Standard
ast: Estándar
