Web Assets (11.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Image
da: Billede

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Audio
da: Lyd

en: Square
da: Kvadrat

en: Document
da: Dokument

en: A locally hosted audio file.
da: En lokal lydfil.

en: A locally hosted video file.
da: En lokal videofil.

en: Square Medium
da: Medium kvadrat

en: Square Small
da: Lille kvadrat

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
da: En ekstern video fra Youtube eller Vimeo.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
da: En uploadet fil eller dokument, f.eks. en PDF.
