Web Assets (11.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Medium
hu: Közepes

en: Square
hu: Négyzet

en: Video
hu: Videó

en: Standard
hu: Általános

en: Document
hu: Dokumentum

en: X-Large
hu: X-Nagy

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Square Medium
hu: Négyzetes közepes

en: Square Small
hu: Négyzetes kicsi

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.
