Web Assets (11.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Image
bg: Снимка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Audio
bg: Музика

en: Medium
bg: Среда

en: Audio file
bg: Аудио файл
