Web Assets (11.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Audio
ca: Àudio

en: Medium
ca: Mitjana

en: Square
ca: Quadrat

en: Video
ca: Vídeo

en: Standard
ca: Estàndard

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Square Medium
ca: Quadrada mitjana

en: Square Small
ca: Quadrada petita

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.
