Web Assets (11.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Audio
is: Hljóð

en: Medium
is: Miðlungs
