WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Label
ar: التسمية

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول
