WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında
