WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Label
be: Подпіс

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: About
be: Аб
