WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Label
bg: Заглавие

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от
