WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Label
cs: Popisek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis
