WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Label
da: Etiket

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Security
da: Sikkerhed

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Registration
da: Tilmelding
