WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Label
el: Ετικέτα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί
