WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de
