WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Label
es: Etiqueta

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Security
es: Seguridad

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de

en: Registration
es: Registro
