WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Label
et: Nimetus

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist
