WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Label
fr: Libellé

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Security
fr: Sécurité

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Registration
fr: Inscription
