WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Security
gl: Seguranza

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
