WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
