WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Label
hr: Oznaka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: About
hr: Opis
