WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ
