WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Security
id: Keamanan

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: Registration
id: Pendaftaran
