WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Label
ja: ラベル

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Security
ja: セキュリティー

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Registration
ja: 登録
