WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი
