WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
