WebAuthn Authenticator (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Label
lt: Etiketė

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Security
lt: Saugumas

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Registration
lt: Registracija
